admin

30 června 2022

Žádné komentáře

Home Úspěšné překladatelské projekty

Výroba a překlad titulků v oblasti cestovního ruchu

Výroba a překlad titulků v oblasti cestovního ruchu

Výroba a překlad titulků pro rakouského klienta v oblasti cestovního ruchu

Pro soukromou rakouskou společnost působící v oblasti cestovního ruchu jsme realizovali přepis, překlad a začlenění titulků do videí, která byla klientovi dodána předem.

 

Do jednotlivých videí jsme zakomponovali přeložené titulky. Náš překladatel s citem pro krásný styling připravil německo-slovenský překlad. Na ASAP-translation.cz jsme kvalitu zajistili i hloubkovými korekturami, kde jsme dbali na zachování přesnosti a správné gramatiky. Pro zachování odpovídající kvality je však důležité znát účel překladu. Je to proto, že v závislosti na tom k textu přistupujeme jinak. Rozlišujeme různé styly, způsoby vyjadřování, slovní zásobu a délku vět. Je to důležité i proto, že přístup k překladu webu nebo prodejního katalogu je jiný než v případě reklamních dokumentů nebo videotitulek.

Naši překladatelé na ASAP-translation.cz vytvořili překlad subt. z němčiny do slovenštiny. Ve správný čas integrovali přeložené titulky do video výstupu. Náš překladatel se však vždy snaží zachovat obsah textu a překlad přirozeně stylizuje. Výsledkem tohoto projektu bylo několik video výstupů se zabudovanými slovenskými titulky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.