PŘEKLADY MAĎARŠTINA

Překlad maďarština

Jó napot! Dobrý den! Ptáte se, jestli může mít dobrý překlad maďarština? Jmenuji se Katalin a budu zodpovědná za vaše maďarské překlady. Všechny překlady jsou vyhotoveny v souladu s požadavky klienta. Výběr kvalitativního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny.

Překladatel slovenština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: maďarsky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do maďarštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, maďarské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní maďarský překlad.

Nezávazná poptávka překladu

  Překladač maďarštiny

  Strojový překlad je proces automatického překladu z jednoho přirozeného jazyka, a to za pomoci počítače. Strojový překlad už je po dlouhou dobu velmi důležitou úlohou zpracování přirozeného jazyka a AI, stále však není dotažen k úplné dokonalosti. Existuje mnoho systémů, jejichž překlad není bezchybný, avšak je dostatečný v mnoha oblastech, kde poskytuje pomoc lidským překladatelům.

  Profesionální překladatel maďarštiny

  Co musí splňovat profesionální překladatel maďarštiny? Často se uvádí, že protože někdo mluví dvěma jazyky, je schopen překládat. Překlad je však složitá, naučená dovednost, která je založena na znalosti dvou jazyků, ale jde mnohem dále. To, co odlišuje překladatele od bilingvního člověka, je to, že je spíše jazykovým expertem než pouhým uživatelem jazyka. Naši překladatelé maďarštiny jsou experti ve svém oboru a zajistí vám vysoce kvalitní překlady. Ozvěte se nám zde!

  Překlady z/do maďarštiny

  Maďarsky mluví celkem zhruba 13,3 milionů lidí. Maďarština je ugrofinský jazyk, kterým se hovoří v Maďarsku (9,5 milionu), na severozápadě Rumunska (1,4 milionu), na jihu Slovenska (500 tisíc), v částech srbské Vojvodiny (280 tisíc), na jihu ukrajinské Zakarpatské oblasti (150 tisíc), a v částech rakouského Burgenlandu, Chorvatska a Slovinska.

  Odborné překlady do maďarštiny

  Potřebujete spolehlivého překladatele k překladu odborných textů z maďarštiny do češtiny nebo obráceně? Neváhejte nás kontaktovat! Naši překladatelé mají bohatou praxi s prací s textem a kromě požadovaného jazykového vzdělání disponují bohatými vědomostmi a znalostmi iv technických oblastech jako strojírenství, informační technologie, energetika, automobilový průmysl a další.

  Soudní překlady dokumentů do maďarštiny

  Soudní překlady z a do maďarštiny musí splňovat nejvyšší možná kritéria vzhledem k tomu, že dokumenty překládají tlumočníci jmenovaní krajským soudem. Překlady jsou spojeny s originálními dokumenty, a proto se vyžaduje, aby byly v nejvyšší možné kvalitě, přeložené skutečnými odborníky v oboru. Námi zpracovávané překlady přesně taková kritéria splňují a jedná se tedy o přesné, úředně schválené dokumenty.

  Překlady webových stránek do maďarštiny

  Přizpůsobení a překlad webových stránek není ani příliš obtížné, ani příliš drahé. Vyžaduje to jazykové a technické dovednosti, ovládání různých internetových technologií a znalost vícejazyčných webových stránek. Díky našim znalostem vám můžeme pomoci získat nové zákazníky z celého světa. Nechte na nás překlad vaší webové stránky do maďarštiny a budete spokojeni!

  Jazykové korektury maďarštiny

  Jazyková korektura je kontrola již přeloženého textu zaměřující se především na pravopis, stylistiku, překlepy, jednotnost terminologie a jiné nedostatky. Korekturu provádí většinou rodilý mluvící cílového jazyka, který má výborné znalosti pravopisu a především cit pro právní skladbu věty.