PŘEKLADY RUŠTINA

Překlad ruština

Добрый день! Dobrý deň! Potřebujete překladatele na překlady z češtiny do ruštiny nebo z ruštiny do češtiny? Jmenuji se Катарина a budu zodpovědná za vaše ruské překlady. Všechny překlady jsou vyhotoveny v souladu s požadavky klienta. Výběr kvalitativního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny.

Překladatel ruština

  • Pozice: projektový manažer – překladatel
  • Zkušenosti: více než 20 let
  • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 20 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do ruštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, ruské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní ruský překlad.

Překladač ruštiny

Strojový překlad (MT) je automatizovaný překlad textu, který je vytvořen počítačem. Strojový překlad zajišťuje překlad zdrojového materiálu do jednoho nebo více cílových jazyků. Jedná se o rychlý a jednoduchý proces. Překladač ruštiny od společnosti Google je pravděpodobně nejznámějším nástrojem pro automatický strojový překlad.

Profesionální překladatel ruštiny

Kvalitní překladatel ruštiny musí mít výborné znalosti gramatiky a stylistické schopnosti. Měl by umět rozpoznávat jednotlivé nuance jazyka a s nimi pracovat. Dále je třeba se ve zvolené odborné oblasti neustále vzdělávat, učit se nová slovíčka a stát se v ní odborníkem.

Překlady z/do ruštiny

Ruština je nejužívanější slovanský jazyk a je největším mateřským jazykem v Evropě. Jako úřední jazyk carského Ruska se ruština rozšířila po obrovské rozloze východní Evropy a severní Asie. Významné rusky mluvící menšiny žijí doposud i v mnoha  zemích, které po rozpadu Sovětského svazu získaly nezávislost. Ruština je oficiálním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu a Kyrgyzstánu a jinde. Významné ruské menšiny žijí na Ukrajině, v Kazachstánu, Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Uzbekistánu a Izraeli.

Odborné překlady do ruštiny

Při překladu odborných textů z ruštiny nebo do ruštiny nejde jen o správné provedení smyslu překládaného textu, ale také o použití správné odborné terminologie. Pokud jde o naši standardní nabídku tohoto typu překladů, jsme schopni překládat širokou škálu oborů. Jsou to nejčastěji ekonomické, právní, technické, vědecké nebo lékařské obory. Nechte na nás překlad vašeho odborného textu a budete spokojeni! Více o překladech podle typu dokumentu naleznete zde.

Soudní překlady dokumentů do ruštiny

Ověřený soudní překlad je určitý typ dokumentu, který je nejčastěji vyžadován českými či zahraničními úřady. Při překladu se originální dokument spojí s překladem a umístí se na něj doložka, podpis a pečeť soudního překladatele. Z ruštiny nebo do ruštiny vám přeložíme rodné listy, smlouvy, výroční zprávy, certifikáty, diplomy, úmrtní a také oddací listy. Neváhejte nás kontaktovat!

Překlady webových stránek do ruštiny

Překlad webových stránek může firmě umožnit obsazení nových trhů, získání návštěvníků ze zahraničí a expanzi v podobě nových zákazníků a klientů. Důležitý není jen kvalitní překlad, ale také správná lokalizace překládaného textu. Nabízíme kvalitní překlady webových stránek do ruštiny. Více naleznete zde.

Jazykové korektury ruštiny

Ani tím nejpoutavějším a nejoriginálnějším obsahem nedosáhnete požadovaného efektu, pokud se v textu budou vyskytovat gramatické nedostatky. Neplatí to jen pro marketingové texty. Pokud má jakýkoli dokument působit profesionálně, očekává se, že bude bez chyby. Nesrozumitelný text či chybějící interpunkce s největší pravděpodobností zákazníka odradí. Rádi vám poskytneme profesionální jazykovou korekturu vašeho ruského textu!