PŘEKLADY FRANCOUZŠTINA

Překladatel francouzštiny

Bonjour! Dobrý deň! Hledáte překladatele francouzštiny? Jmenuji se Katherine a budu zodpovědná za váš francouzský překlad. Všechny překlady jsou vyhotoveny v souladu s požadavky klienta. Výběr kvalitativního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny.

Překladatel francouzština

  • Pozice: projektový manažer – překladatel
  • Zkušenosti: více než 20 let
  • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.CZ již více než 20 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do francouzštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, francouzské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní francouzský překlad.

Překladač francouzštiny

Strojový překlad (MT) zahrnuje použití počítačů k překladu jednoho jazyka (zdroje) do jiného jazyka (cílového) bez lidského zásahu. Tyto počítače jsou naprogramovány tak, aby prováděly překlady pomocí složitých algoritmů, neuronových sítí nebo kombinací obou. Nejznámější aplikací pro strojový překlad je dnes jistě Google Translate, ale není to jediný dostupný produkt a v některých případech nemusí být nejlepší.

Profesionální překladatel francouzštiny

V překladu je toho mnohem víc, než si možná myslíte. Dobrý překladatel musí nejen velmi dobře ovládat svůj rodný jazyk a cizí jazyk, se kterým pracuje, ale také musí držet krok s dobou a co nejoptimálněji využívat nejnovější překladatelské technologie. Naši překladatelé jsou odborníci ve svém oboru a zhotoví vám kvalitní francouzský překlad.

Překlady z/do francouzštiny

Francouzština je románský jazyk, je státním jazykem ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v mnoha afrických zemích. Za světové rozšíření francouzštiny může především francouzská koloniální říše. Francie získala první kolonie na počátku 17. století a stala se jednou ze světových koloniálních velmocí. V současné době Francii zbývá jen několik bývalých koloniálních území s větší či menší mírou autonomie roztroušených po celém světě. Francouzský překlad dokumentů je proto dodnes velmi vyhledávanou službou.

Odborné překlady do francouzštiny

Technický překlad nebo specializovaný překlad označuje proces přenosu výsledků technické úpravy – odborných textů, dokumentace a komunikace – ze zdrojového jazyka do cílového jazyka. Používá se v různých odvětvích. Technické specializované překlady jsou velmi složité. I ty nejmenší chyby nebo nejasné formulace a opomenutí mohou vést k závažným nedorozuměním. 

Soudní překlady dokumentů do francouzštiny

Právní překlad je obor překladu, který převádí právní dokumenty a materiály z jednoho jazyka do druhého, přičemž respektuje původní význam. Tento druh překladu se skládá z postupu, který bere v úvahu právní pozadí. Objednejte si u nás soudní překlad a my ho za vás rádi vyřídíme!

Překlady webových stránek do francouzštiny

Podnikáte a chcete získat nové klienty ze zahraničí? Překladem vaší webové stránky toho můžete docílit! Přeložíme vám vaši webovou stránku do francouzštiny a se správnou lokalizací získáte nové spokojené zákazníky.

Jazykové korektury francouzštiny

Cílem profesionálních korektorů je odstranit chyby, zpřehlednit písmo a zajistit, aby teze dokumentu byla srozumitelně a zajímavě podána tak, aby byla srozumitelná všem, kdo ji budou číst. Pokud je smyslem psaní předat myšlenky a informace, pak musí být samotný dokument napsán jasně a správně. Naši profesionální korektoři zajišťují, že všechny dokumenty, na kterých pracují, jsou přesně takové.