PŘEKLADY UKRAJINŠTINA

Překlad z ukrajinštiny

Привіт! Hledáte překladatele na překlad z ukrajinštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše ukrajinské překlady. Všechny překlady jsou vyhotoveny v souladu s požadavky klienta. Výběr kvalitativního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny.

Překladatel ukrajinština

  • Pozice: projektový manažer – překladatel
  • Zkušenosti: více než 20 let
  • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.cz již více než 20 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do ukrajinštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, ukrajinské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní ukrajinský překlad.

Překladač ukrajinštiny

Jedná se o překlad z nebo do ukrajinštiny, který je vyhotoven pomocí speciálního překladového softwaru bez lidské pomoci. Typickým příkladem strojového překladače je Google Translate nebo DeepL. 

Profesionální překladatel ukrajinštiny

Základem pro vznik dobrého ukrajinského překladu je především chytrý a kvalitní překladatel. Jsme hrdí na vysokou úroveň kvality, které naši profesionální překladatelé dosahují a garantujeme spokojenost s naší prací.

Překlady z/do ukrajinštiny

Ukrajinský jazyk neboli ukrajinština je východoslovanský jazyk, náležící mezi slovanské jazyky. Po jazykové stránce je nejvíce příbuzný s běloruštinou, poté s polštinou a ruštinou. Ukrajinština je úředním jazykem druhého největšího evropského státu Ukrajiny. Ve východní a jižní části jejího území si konkuruje s Ruskou azbukou která se však od ukrajinštiny zásadně liší. Kromě toho používá ukrajinštinu ukrajinská menšina především na východním Slovensku, v jihovýchodním Polsku, České republice, Spojených státech a jinde.

Odborné překlady do ukrajinštiny

Odborné texty jsou nejčastěji ekonomické, právní, technické, vědecké nebo lékařské. Odbornými překlady jsou například uživatelské příručky, právní překlady nebo ověřené soudní překlady. Poskytujeme vysoce kvalitní profesionální překlady ze/do ukrajinštiny.

Soudní překlady z ukrajinštiny

Zajistíme pro Vás překlad úředního dokumentu z/do ukrajinštiny, i samotné notářské ověření překladu. Více o překládaných typech dokumentů se dozvíte na naší stránce asap.translation.cz.

Překlady webových stránek do ukrajinštiny

Překlad vašeho webu do ukrajinštiny vám může otevřít dveře k potenciálním novým zákazníkům na zahraničních trzích a zlepšit postavení vaší webové stránky na internetových vyhledávačích (Google, Bing, atd.). Pouhý jazykový překlad webu většinou nestačí. Je nutné, aby se text přizpůsobil dané cílové skupině místního trhu a používal správné slovní obraty. To zajistí správná lokalizace textu do ukrajinštiny. Nechte na nás překlad vaší webové stránky a budete spokojeni!

Jazykové korektury ukrajinštiny

Jazyková korektura ukrajinštiny se zaměřuje nejprve na základní kontrolu textu (opravu pravopisu), která zahrnuje správné umístění interpunkce, psaní velkých a malých písmen, eliminování klávesových překlepů, dodržování mezer a také formátování. Potřebujete profesionálně zkontrolovat váš text? Napište nám!