Kdo jsme? Jsme profesionálové v oboru překladatelských a tlumočnických služeb.

Nedávno mi jeden profesionál v marketingu řekl svou definici profesionála:

„Profesionál je ten, kdo VÍ, DĚLÁ a DOSAHUJE VÝSLEDKY.“

Zamyslel jsem se nad jeho definicí a od té doby ji používám.

Naše více než 15letá praxe v poskytování překladatelských, tlumočnických a jiných služeb v souvislosti s cizojazyčnou komunikací dokazuje, že VÍME (jinak bychom neměli více než 300 aktivních klientů), DĚLÁME (překladatelské služby poskytujeme více než 15 let) a DOSAHUJEME VÝSLEDKY ( ročně zrealizujeme více než 9 000 překladatelských nebo tlumočnických projektů v téměř 100 jazykových kombinacích).

SCHOPNOSTI

Většina našich překladatelů má vzdělání v překladatelství a tlumočení. Někdy ale složitost odborných textů vyžaduje překladatele se vzděláním v požadovaném oboru. V tomto případě je nezbytná kombinace jazykového vzdělání a praktických zkušeností s překladem.

Všichni naši překladatelé mají prokazatelné zkušenosti s překlady. Pokud jsme se rozhodli přijmout do týmu nadaného čerstvého absolventa, všechny jeho překlady kontroluje zkušený překladatel. Teprve po několika měsících je připraven na samostatnou překladatelskou činnost.

Překladatelé dnes pro svoji práci potřebují různé druhy tzv. CAT softwarů, které jim zjednodušují práci. Nale společnost je lídr v poskytování školení pro tento software a pro své překladatele pravidelně pořádáme školení použití překladatelských softwarů.

CO DĚLÁME

Našim zákazníkům dodáváme celou škálu jazykových řešení:

  • Překlady
  • Tlumočení
  • Copywriting
  • Titulky
  • Přepis cizojazyčných textů
  • a mnoho jiných doplňkových služeb

NAŠE VÝSLEDKY

Čísla, která mluví za nás:

20 let zkušeností
300 aktivních zákazníků
9 000+ projektů ročně
100 jazykových kombinací ročně