admin

17 května 2023

Žádné komentáře

Home Historie ASAP-translation

Překladatelská společnost ASAP-translation indexována v žebříčku světových poskytovatelů překladatelských služeb.

Překladatelská společnost ASAP-translation.com na základě průzkumu Slator 2023 LSPI na 314 místě na světe

ASAP-translation

Překladatelská společnost ASAP-translation indexována na základě průzkumu Slator 2023 LSPI umístila v žebříčku světových poskytovatelů překladatelských služeb na 314 místě a na třetím místě ze čtyř slovenských překladatelských společností, které byla v žebříčku zalistovány. Na základě obratu společnosti za poslední dva roky byla společnost zařazena do kategorie „BOUTIQUE“.

 

 

Tímto termínem se zvyknou označovat společnosti se zaměřením na poskytování personalizovaných, vysoce kvalitních a jedinečných služeb svým zákazníkům. Často se odlišují od větších, obecněji zaměřených společností tím, že poskytují specializované odborné znalosti, specializované a na míru šité služby. Butik společnosti obvykle kladou velký důraz na detaily a zákaznickou spokojenost.

 

Díky své menší velikosti mají butikové společnosti často výhodu v tom, že jsou agilnější a dokážou svým klientům poskytnout více personalizovaný přístup. Mohou uspokojit specifický cílový trh a nabídnout specifický výběr produktů a služeb, které vyhovují jedinečným potřebám a preferencím jejich klientely. Stručně řečeno, butiková společnost je malý podnik, který se specializuje na specifický trh a poskytuje personalizované, vysoce kvalitní a často jedinečné produkty nebo služby. V případě společnosti ASAP-translation.com platí, že se snaží svým zákazníkům nabízet nejen jednotlivé jazykové, překladatelské a lokalizační služby, ale nabízí jim přímo na míru šité řešení pro všechny typy překladů, tlumočení a jiné jazykové služby.

 

 

O portály SLATOR

Společnost Slator představuje přední zdroj zpravodajských informací a analýz pro globální překladatelský průmysl i pro oblast jazykových technologií. Slator poskytuje svým klientům nezávislou analýzu v oblasti překladů a lokalizace. Slator se sídlem v Curychu má kromě Evropy své zastoupení také v Asii a USA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.