Překladatel maďarštiny

Dobrý deň! Hledáte překladatel maďarštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše maďarské překlady.

Překladatel maďarština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: maďarsky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do maďarštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, maďarské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní maďarský překlad.

Nezávazná poptávka překladu  Maďarský jazyk

  Maďarštinou mluví více než 14,5 milionů lidí, z toho asi 10 milionů v Maďarsku. Maďarština je jediný jazyk ve střední Evropě, který není indoevropským jazykem. Je úředním jazykem v Maďarsku a jedním z úředních jazyků v EU, avšak maďarsky mluvící obyvatelé žijí také ve státech Rumunsko, Slovensko, Srbsko, Ukrajina a další. Dějiny maďarštiny se dělí na několik období, přestože o vlastní „maďarštině“ lze hovořit nejdříve od příchodu do Panonské kotliny v roce 896.

  Strojový překlad a maďarština

  Strojový překlad pro maďarštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita se pohybuje na průměrné úrovni v porovnání se strojovými překlady jiných jazykových kombinací. Kvalita slovensko-maďarského resp. maďarsko-slovenského strojového překladu zavisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do maďarštiny

  Překlady z a do maďarského jazyka jsou vyhledávanou službou, protože obchodní spolupráce mezi oběma zeměmi roste a rovněž se využívá volného pohybu pracovní síly. Další službou je překlad do maďarštiny pro české a slovenské e-shopy, které často expandují do Maďarska a potřebují přeložit do maďarštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. ASAP-translation.cz dokáže uspokojit vaše požadavky překladů z/do maďarštiny, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro e-shop do maďarštiny, tehdy doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, ale rovněž umíme poskytnout překlad z/do maďarštiny s nejvyšší zárukou kvality jakož i úřední překlady z do maďarštiny. Vždy nejprve zjistíme, jaký překlad je pro našeho zákazníka nejvhodnější a nabídneme mu kvalitní překlad s nejlepším poměrem kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel maďarštiny

  Počet překladatelů maďaračinářů není na Slovensku vysoký, přestože maďarsky mluví velké množství obyvatel jižních regionů Slovenska. Z toho vyplývá io něco vyšší cena překladu i nižší flexibilita při hledání kvalitního maďarského překladatele.