Překladatel francouzštiny

Dobrý deň! Hledáte překladatel francouzštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše francouzské překlady.

Překladatel francouzština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do francouzštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, francouzské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní francouzský překlad.

Nezávazná poptávka překladu  Francouzský jazyk

  Francouzština je románský jazyk, který se v mluvené řeči používá zejména ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v mnoha afrických zemích. Francouzsky mluví kolem 58 milionů obyvatel Francie (z toho je značný počet dvojjazyčných). Mimo Evropu mluví francouzsky kolem 7,5 milionu lidí v Kanadě, asi 2 miliony v USA, obyvatelstvo Haiti, některých ostrovů Malých Antil, Francouzské Guyany a Réunionu.

   

  Francouzština je rozšířena jako úřední jazyk v mnoha bývalých francouzských a belgických koloniích. Počtem mluvčích zaujímá třetí místo mezi románskými jazyky (po španělštině a portugalštině). Celkem jí říká více než 80 milionů lidí. Historie jazyka sahá až do dob před našeho letopočtu. Největší vliv na vznik francouzského jazyka, jaký ho známe dnes, měla dozajista latina, která byla v dobách minulého tisíciletí ai nyní považována za jazyk křesťanství. Z francouzštiny pochází až 70% mezinárodních slov. Zároveň je mezinárodním diplomatickým a komunikačním jazykem EU, NATO a OSN.

  Před druhou světovou válkou byla francouzština diplomatickým jazykem a jedním z nejdůležitějších mezinárodních jazyků. Přestože ji po válce z těchto pozic vytlačuje angličtina, stále se používá jako druhý jazyk v mnoha částech světa. Jednou ze záruk obliby francouzštiny je výborná francouzská literatura. Čeština si z francouzského jazyka probrala hned několik slov. Mnohé z nich natolik zdomácněly, že se jejich cizí původ téměř nepociťuje (např. adresa, brigáda, grimasa, hotel, kariéra, móda). Prostřednictvím francouzštiny pronikla do češtiny i slova z jiných jazyků (např. z angličtiny, arabštiny, řečtiny, italštiny).

  Francouzština je nejen úředním jazykem v mnoha zemích světa, ale také jedním ze šesti úředních jazyků v OSN.

  Strojový překlad a francouzština

  Strojový překlad pro francouzštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita je ve srovnání s většinou překladů do jiných jazykových kombinací lepší. Kvalita česko-anglického resp. anglicko-českého strojového překladu zavisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do francouzštiny

  Překlady do francouzštiny a překlady z francouzštiny jsou u nás stále vyhledávanou službou. Tuto službu doplňuje překlad do francouzštiny pro nejen české a slovenské e-shopy, které při své expanzi mimo domácí trh potřebují přeložit do francouzštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. Služba lokalizace reklamní kampaně je u nás v ASAP-translation.cz stále více oblíbenou. Další vyhledávanou službou je přepis a překlad nahrávek, kterou poskytujeme většinou jako součást tvorby titulků, ale lze ji poskytnout i separátně. Nejčastěji se tato služba realizuje v podobě rešerší z firemních video konferencí či prezentací, kde vám poskytneme přepis celého video/audio souboru is překladem.

   

  Kromě přepisů poskytujeme také službu tvorby a překladu titulků pro firemní videoprezentace, audiovizuální díla či dokumentární filmy. Překlady titulků pro všechny video a audio soubory umíme vyhotovit ve více než 100 jazykových kombinacích. Součástí této služby je přepis, vytvoření dialogové listiny, překlad titulků, tvorba a časování titulků. Pokud potřebujete vaší firemní prezentaci dodat zvuk rodilým mluvčím, nebo potřebujete na svůj web doplnit ilustrační video či audio, využijte službu voicoveru, kde vám pomocí profesionálních tlumočníků používajících profesionální nahrávací studio zajistíme kvalitní cuzojazyčné nahrávky.

   

  Vaše požadavky překladů z francouzštiny a do francouzštiny dokážeme uspokojit, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro váš e-shop, kde vám doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, nebo potřebujete přeložit úřední dokumenty, kde vám zaručujeme překlad s nejvyšší zárukou kvality. Výběr kvalitního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí ani vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel francouzštiny

  Počet překladatelů fancúzštinárů je na Slovensku vysoký, ale není překladatel jako překladatel. Za překladatele se často považuje každý, kdo rozumí a mluví cizím jazykem. Překladatel profesionál však jazyku nejen rozumí, ale zná i standardy a kulturní specifika daného jazyka a regionu, ovládá překladatelské programy, které zajistí, že váš překlad bude konzistentní a nebude a terminologicky správný.