Překladatel ukrajinštiny

Привіт! Hledáte překladatel ukrajinštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše ukrajinské překlady.

Překladatel ukrajinština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do ukrajinštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, ukrajinské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní ukrajinský překlad.

Nezávazná poptávka překladu z/do ukrajinštiny  Ukrajinský jazyk

  Ukrajinský jazyk je úředním jazykem na Ukrajině. Dalších asi 10 milionů mluvčích žije v jiných částech světa, včetně Ruska, USA a Kanady.

  Na Ukrajině se ukrajinština mluví většinou na západě a v centru, přičemž na jihu a východě se obecně mluví rusky. Hlavní město, Kyjev, bylo většinou rusky mluvící, ale dnes je ukrajinština obecně také mluvená a oficiální značky a oznámení jsou v ukrajinštině. Ukrajinský jazyk je slovanským jazykem poměrně velmi blízký. Ke zvládnutí ukrajinštiny je v začátcích asi nejtěžším krokem naučení se azbuky. Znalost alespoň základních ukrajinských frází a slovíček vám vzájemnou komunikaci usnadní a budete mít z návštěvy měst na Ukrajině ještě lepší pocit.

  Strojový překlad a ukrajinština

  Strojový překlad pro ukrajinštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita se pohybuje na průměrné úrovni v porovnání se strojovými překlady jiných jazykových kombinací. Kvalita česko-ukrajinského resp. ukrajinsko-českého strojového překladu závisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do ukrajinštiny

  Překlady do ukrajinštiny a překlady z ukrajinštiny jsou vyhledávanou službou zejména v posledním období, při řešení úředních, vojenských a diplomatických záležitostí. Tuto službu doplňuje překlad do ukrajinštiny, případně z ukrajinštiny, pro nejen české a slovenské e-shopy, které při své expanzi mimo domácí trh, zejména na východ potřebují přeložit do ukrajinštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu.

  Služba lokalizace reklamní kampaně je u nás v ASAP-translation.com stále více oblíbenou. Další vyhledávanou službou je přepis a překlad nahrávek, kterou poskytujeme většinou jako součást tvorby titulků, ale lze ji poskytnout i separátně. Nejčastěji se tato služba realizuje v podobě rešerší z firemních video konferencí či prezentací, kde vám poskytneme přepis celého video/audio souboru is překladem. Kromě přepisů poskytujeme také službu tvorby a překladu titulků pro firemní video prezentace, audiovizuální díla či dokumentární filmy. Překlady titulků pro všechny video a audio soubory umíme vyhotovit ve více než 100 jazykových kombinacích. Součástí této služby je přepis, vytvoření dialogové listiny, překlad titulků, tvorba a časování titulků.

  Vaše požadavky překladů z ukrajinštiny a do ukrajinštiny dokážeme uspokojit, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro váš e-shop, kde vám doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, nebo potřebujete přeložit úřední dokumenty, kde vám zaručujeme překlad s nejvyšší zárukou kvality. Výběr kvalitního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí ani vaše komunikace se zákazníky.

   

  Profesionální překladatel ukrajinštiny

  Počet překladatelů ukrajinštiny není v Česku vysoký, ale jelikož je ukrajinský jazyk velmi příbuzný ruštině, umíme zajistit kvalitního rusky mluvícího překladatele.