Překladatel španělštiny

Hola! Hledáte překladatel španělštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše španělské překlady.

Překladatel španělština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do španělštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, španělské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní španělský překlad.

Nezávazná poptávka překladu z/do španělštiny  Španělský jazyk

  Španělský jazyk, nebo li románský jazyk patrí k indoevropské jazykové rodine. Jak prvním jazykem nim mluví asi 360 milionů lidí na celém světě. Na počátku 21. století mělo největší počet mluvčích Mexiko (více než 85 milionů), následované Kolumbií (více než 40 milionů), Argentinou (více než 35 milionů), Spojenými státy (více než 31 milionů) a Španělskem. (více než 30 milionů).

  Ve Španělském království se hovoří 19-ti různými jazyky a nářečími, přičemž 6 z nich zastává místo oficiálního jazyka v různých regionech. (španělština, katalánština, aranština, galicijština, baskičtina (jazyk euskera) a valencijština. Španělštinou se zde rozumí kastilština (castellano), která je oficiálním jazykem celé země a podle španělské ústavy “všichni obyvatelé mají povinnost ji ovládat”. regionu volajícího se Kastilie (Castilla), jejíž historické jádro se (v době vzniku kastilštiny ve středověku) nacházelo na sever od Madridu.

  Strojový překlad a španělština

  Strojový překlad pro španělštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita je ve srovnání s většinou překladů do jiných jazykových kombinací lepší. Kvalita česko-španělského resp. španělsko-českého strojového překladu zavisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do španělštiny

  Překlady z a do španělského jazyka jsou vyhledávanou službou, protože obchodní spolupráce mezi oběma zeměmi roste a rovněž se využívá volného pohybu pracovní síly. Další službou je překlad do španělštiny pro české a slovenské e-shopy, které často expandují do Španělska a potřebují přeložit do španělštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. ASAP-translation.cz dokáže uspokojit vaše požadavky překladů z/do španělštiny, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro e-shop do španělštiny, tehdy doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, ale rovněž umíme poskytnout překlad z/do španělštiny s nejvyšší zárukou kvality jakož i úřední překlady z do španělštiny. Vždy nejprve zjistíme, jaký překlad je pro našeho zákazníka nejvhodnější a nabídneme mu kvalitní překlad s nejlepším poměrem kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel španělštiny

  Počet překladatelů španělčinářů není na Slovensku vysoký, přestože španělsky mluví velké množství obyvatel po celým světe. Z toho vyplývá i o něco vyšší cena překladu i nižší flexibilita při hledání kvalitního španělského překladatele.