Překladatel slovenštiny

Dobrý deň! Hledáte překladatel slovenštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše slovenské překlady.

Překladatel slovenština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do slovenštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, slovenské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní slovenský překlad.

Nezávazná poptávka překladu slovenštiny  Slovenský jazyk

  Slovenský jazyk je oficiálně úředním jazykem Slovenska, Vojvodiny a od 1. května 2004 jedním z jazyků Evropské unie. Slovenština je známá jako „esperanto“ slovanských jazyků, vnímá se jako nejsrozumitelnější i pro uživatele jiných slovanských jazyků.

  Slovenština je západoslovanský jazyk, nejbližší češtině z důvodu historické příbuznosti i vzájemného vlivování zejména v dobách společného Československa, ve kterém existoval pasivní bilingvismus a v jeho počátcích se dokonce mluvilo o dvou podobách jednoho československého jazyka. Největší rozdíly mezi slovenštinou a češtinou jsou ve slovní zásobě. Slovenština má jednodušší (pravidelnější) pravopis i gramatiku než čeština; například se nerozlišují rody u tvarů sloves minulého času množného čísla (ženy, muži, dívky byly) a přechodníků.

  Strojový překlad a slovenština

  Kvalita překladu pocházejícího z automatizovaného překladače z Google Translate je pro překlad z češtiny do češtiny resp. z češtiny do češtiny velmi vysoká. Plynulost překladu je ohromující. Nemůžeme však říci, že by se v přeložených textech nevyskytovaly žádné chyby a nedostatky. Nepříjemným je zejména možnost terminologické chyby či vynechání textu. Právě proto je důležité, aby překladačem přeložený text překontroloval profesionální překladatel. Jen po takové kontrole, posteditaci si můžete být jisti kvalitou přeloženého textu. Nepřeceňujte možnosti robotů. Překladače jsou výborní pomocníci, ale nepředvídatelní překladatelé!

  Překlady z/do slovenštiny

  Překlady do češtiny a překlady z češtiny jsou oblíbené hlavně u našich sousedů Čechů. Podobnost našich jazyků se liší zejména ve způsobu psaní. Slovosled je zachován. Okem toho je tento typ překladu často využíván zejména kvůli stále většímu počtu pracovních míst, která obsazují zejména pracující ze zahraničí.

   

  Další službou je překlad do slovenštiny pro zahraniční e-shopy, které často expandují i na Slovensko a potřebují přeložit do slovenštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. ASAP-translation.cz dokáže uspokojit vaše požadavky překladů z/do slovenštiny, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro e-shop do slovenštiny, tehdy doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, ale rovněž umíme poskytnout překlad z/do slovenštiny s nejvyšší zárukou kvality jakož i úřední překlady z do slovenštiny. Vždy nejprve zjistíme, jaký překlad je pro našeho zákazníka nejvhodnější a nabídneme mu kvalitní překlad s nejlepším poměrem kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel slovenštiny

  Počet překladatelů ovládajících slovenský jazyk máme v ASAP-translation.cz poměrně dost. Umíme vám zaručit rodilého mluvčího a zaručit vám kvalitu realizovaného překladu ASAP.