Překladatel ruštiny

Dobrý deň! Hledáte překladatel ruštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše ruské překlady.

Překladatel ruština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do ruštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, ruské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní ruský překlad.

Nezávazná poptávka překladu z/do ruštiny  Ruský jazyk

  Ruský jazyk patří do indoevropské jazykové rodiny, konkrétně do větve východoslovanských jazyků spolu s běloruštinou, ukrajinštinou a rusínštinou.

  Je úředním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu a Kyrgyzstánu. Je jedním ze šesti úředních jazyků OSN, jedním ze dvou úředních jazyků Mezinárodní vesmírné stanice. Po angličtině je druhým nejpoužívanějším jazykem na internetu. Je hlavním úředním jazykem SNS.

  Výrazné stopy zanechal v ruském jazyce církevně-slovanský jazyk, který byl v Rusku původním spisovným jazykem, a jehož funkce postupně přebírala vznikající spisovná ruština. Novodobý spisovný ruský jazyk se utvářel od 18. století.

  Strojový překlad a ruština

  Strojový překlad pro ruštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita se pohybuje na průměrné úrovni v porovnání se strojovými překlady jiných jazykových kombinací. Kvalita česko-ruskéhi resp. rusko-českého strojového překladu zavisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do ruštiny

  Ruština je nejužívanější slovanský jazyk a je největším mateřským jazykem v Evropě. Jako úřední jazyk carského Ruska se ruština rozšířila po obrovské rozloze východní Evropy a severní Asie. Významné rusky mluvící menšiny žijí doposud i v mnoha  zemích, které po rozpadu Sovětského svazu získaly nezávislost. Ruština je oficiálním jazykem v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu a Kyrgyzstánu a jinde. Významné ruské menšiny žijí na Ukrajině, v Kazachstánu, Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Uzbekistánu a Izraeli.

  Překlady do ruštiny proto…

  Překlady z/do ruštiny

  Překlady do ruštiny a překlady z ruštiny jsou vyhledávanou službou zejména v posledním období, při řešení úředních, vojenských a diplomatických záležitostí. Tuto službu doplňuje překlad do ruštiny, případně z ruštiny, pro nejen české a slovenské e-shopy, které při své expanzi mimo domácí trh, zejména na východ potřebují přeložit do ruštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu.

  Vaše požadavky překladů z ruštiny a do ruštiny dokážeme uspokojit, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro váš e-shop, kde vám doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, nebo potřebujete přeložit úřední dokumenty, kde vám zaručujeme překlad s nejvyšší zárukou kvality. Výběr kvalitního typu překladu konzultujeme s klientem tak, abychom mu nabídli co nejvýhodnější nabídku s ohledem na poměr kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí ani vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel ruštiny

  Počet překladatelů ruštiny je v Česku i na Slovensku pomerně vysoký, ale jelikož ruština byla kdysi jeden z úradních jazyků, umíme zajistit kvalitního rusky mluvícího překladatele.