Překladatel rumunštiny

Bună ziua! Hledáte překladatel rumunštiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše rumunské překlady.

Překladatel rumunština

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do rumunštiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, rumunské rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní rumunský překlad.

Nezávazná poptávka překladu z/do rumunštiny  Rumunský jazyk

  Rumunštinou hovoří více než 24 milionů lidí, z nichž většina žije v Rumunsku, ale hovoří se jí iv Moldavsku (zde se z historických důvodů označuje jako moldavština), Maďarsku, Bulharsku, na Vojvodině a Ukrajině. Rumunština patří mezi románské jazyky. Vyvíjela se v úzkém kontaktu se slovanskými jazyky. Jazyk má svůj původ v jazyce Dáků, kteří osidlovali toto území až po jeho dobytí Římskou říší. Na dlouhou dobu se stala úředním jazykem hovorová latina, se kterou dáčtina splynula. Rumunský jazyk se stal prvním románským jazykem, který se oddělil od latiny Silný vliv na rumunštinu měly okolní jazyků, zejména maďarština, srbština, bulharština, ale také němčiny, ruština a řečtina. Rumunština se dělí na 5 základních dialektů, někdy považovaných za samostatné jazyky: Istrorumunština, Meglenorumunština, Arumunština a Dákorumunština. Písemná podoba rumunštiny používá zčásti modifikovanou latinku.

  Strojový překlad a rumunština

  Strojový překlad pro rumunštinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita se pohybuje na průměrné úrovni v porovnání se strojovými překlady jiných jazykových kombinací. Kvalita česko-rumunského resp. rumunsko-českého strojového překladu zavisí na oboru lidské činnosti, o kterém pojednává překládaný text, jakož i na náročnosti syntaxe a terminologie daného textu.

  Překlady z/do rumunštiny

  Překlady z a do rumunského jazyka jsou vyhledávanou službou zejména v posledním období, kdy se na našem rthu práce uplatnilo velké množství zaměstnanců z Rumunska. Další službou je překlad do rumunštiny pro české a slovenské e-shopy, které často expandují do Rumunska a potřebují přeložit do rumunštiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. ASAP-translation.com dokáže uspokojit vaše požadavky překladů z/do rumunštiny, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro e-shop do rumunštiny, tehdy doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, ale rovněž umíme poskytnout překlad z/do rumunštiny s nejvyšší zárukou kvality jakož i úřední překlady z do rumunštiny. Vždy nejprve zjistíme, jaký překlad je pro našeho zákazníka nejvhodnější a nabídneme mu kvalitní překlad s nejlepším poměrem kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel rumunštiny

  Počet překladatelů rumunčinářů není na Slovensku vysoký, z čehož vyplývá io něco vyšší cena překladu i nižší flexibilita při hledání kvalitního rumunského překladatele.