Překladatel němčiny

Dobrý deň! Hledáte překladatel němčiny? Jmenuji se Katarína a budu zodpovědná za vaše slovenské překlady.

Překladatel němčina

 • Pozice: projektový manažer – překladatel
 • Zkušenosti: více než 16 let
 • Mluvím: slovensky, česky, anglicky, francouzsky, rusky

Kontakt

NON-STOP: +420 532 197 875
NON-STOP: +421 908 790 586
Office: +421 37 6578 025
E-mail: asap@asap-translation.com
Skype: asap-translation.com
WhatsApp 24/7: +421908790586

O mně

Jsem součástí týmu ASAP-translation.com již více než 16 let, takže vím, o čem překlad je. Přesnou cenovou nabídku na váš překlad obdržíte během několika minut, stačí mi zavolat nebo poslat e-mail, SMS nebo Whatsapp. Moje průměrná doba odezvy je méně než 10 minut. Pro vaše překlady do němčiny budu vybírat pouze zkušené překladatele, německé rodilé mluvčí, takže dostanete kvalitní německý překlad.

Nezávazná poptávka překladu  Německý jazyk

  Němčina je skloňovaný jazyk se čtyřmi pády pro podstatná jména, zájmena a přídavná jména (nominativ, akuzativ, genitiv, dativ), tři rody (mužský, ženský, střední) a silná a slabá slovesa. Dohromady je němčina mateřským jazykem více než 90 milionů mluvčích a řadí se tak mezi jazyky s nejvíce rodilými mluvčími na světě. Němčina je široce studována jako cizí jazyk a je jedním z hlavních kulturních jazyků západního světa.

   

  Jako psaný jazyk je němčina zcela jednotná; v Německu, Rakousku a Švýcarsku se neliší o nic víc než psaná angličtina ve Spojených státech a Britském společenství národů. Jako mluvený jazyk však němčina existuje v mnoha dialektech, z nichž většina patří buď do hornoněmecké nebo dolnoněmecké dialektové skupiny. Hlavní rozdíl mezi vysokou a nízkou němčinou je ve zvukovém systému, zejména v souhláskách. Úředním psaným jazykem je horní němčina, jazyk jižní vysočiny Německa.

  Strojový překlad a němčina

  Strojový překlad pro němčinu poskytuje také nejpoužívanější překladač Google Překladač. Jeho kvalita však nedosahuje úrovně překladů v kombinaci s anglickým jazykem. Spoléhat se proto na strojový překlad a překladače z a do němčiny může způsobit komunikační problémy. Doporučujeme proto spolehnout se na ověřené profesionální překladatelské služby, které využívají preofesionálních překladatelů z a do německého jazyka. V případě porteby orientačního překladu z a do německého jazyka můžete zvolit strojový překlad z a do německého jazyka s následnou korekturou profesionálním překladatelem.

  Překlady z/do němčiny

  Překlady z a do německého jazyka jsou vyhledávanou službou. Další službou je překlad do němčiny pro české a slovenské e-shopy, které často expandují a potřebují přeložit do němčiny nejen webovou stránku, ale i popisy produktů prodávaných v e-shopu. ASAP-translation.com dokáže uspokojit vaše požadavky překladů z/do němčiny, ať už potřebujete přeložit velké množství textů pro e-shop do němčiny, tehdy doporučujeme levnou a rychlou variantu překladu, ale rovněž umíme poskytnout překlad z/do němčiny s nejvyšší zárukou kvality jakož i úřední překlady z do němčiny. Vždy nejprve zjistíme, jaký překlad je pro našeho zákazníka nejvhodnější a nabídneme mu kvalitní překlad s nejlepším poměrem kvality a ceny. Takové dynamické řízení kvality překladu zajistí, že se překlady neprodraží, ale zároveň neutrpí vaše komunikace se zákazníky.

  Profesionální překladatel němčiny

  Počet překladatelů němčinářů není na Slovensku tak vysoký počet jako angličtinářů, z čehož vyplývá io něco vyšší cena překladu. Jelikož ubývá i školáků, kteří se rozhodnou studovat němčinu, je předpoklad, že počty němčinářů nebudou za pár let stačit reagovat na poptávku po překladech z a do němčiny.