LOKALIZACE PRODUKTOVÝCH ŠTÍTKŮ DO 36 JAZYKŮ

Lokalizace produktových štítků, který se s textem v konkrétním jazyce nalepí na každý vyrobený a vyvezený kotel do 36 jazyků.

O PROJEKTU

  • Služby: překlad s interní kontrolou
  • Počet jazyků: 36
  • Druh textu: výrobní štítek pro kotel
  • Dodací lhůta: 7 dnů
  • Rozsah: 3 096 slov
  • Tým: 1 projektový manažer, 36 překladatelů

Produktový štítek překlad

VŠEOBECNÉ INFORMACE
Překlad produktového štítku, který se s textem v konkrétním jazyce nalepí na každý vyrobený a vyvezený kotel.

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT
Překladatelskou úlohu jsme přidělili našim osvědčeným dodavatelům, rodilým mluvícím ze zemí cílových jazyků. Využili jsme stávající překladové paměti a glosáře, abychom zachovali konzistenci. Na závěr jsme zkontrolovali úplnost a začlenili jsme všechny překlady do finálního souboru.

CÍLOVÉ JAZYKY
Arménština, chorvatština, makedonština, ruština, rumunština, čeština, uzbečtina, norština, švédština, dánština, ázerbájdžánština, lotyština, albánština, turkmenština, gruzínština, maďarština, estonština, portugalština, portugalština, portugalština, portugalština, portugalština turečtina, němčina, litevština, španělština, kazaština, bulharština, hebrejština, slovinština, finština, arabština, italština.

ZÁKAZNÍK
Jsou hlavním slovenským výrobcem topných kotlů vyvážejícím do více než 30 zemí.

ASAP-translation.com
ASAP-translation.CZ je překladatelská/lokalizační společnost, která svým zákazníkům poskytuje služby s vysokou přidanou hodnotou již více než 16 let. Náš přístup je založen na úpravě textu pro cílové publikum zohledněním specifických jazykových aspektů. Naším cílem je, aby byly vaše texty jazykově i obsahově správné a srozumitelné. Každý rok realizujeme více než 10 000 překladatelských projektů ve 100 jazykových kombinacích pro 350 aktivních klientů z celého světa. Radi budeme spolupracovať aj s vami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.