Cena za překlad

Cena za překlad

Cena z apřeklad

Cena za překlad se odvíjí od jazykové kombinace a specializace překládaného textu. Čím méně je překladatelů, tím vyšší je cena překladu.

překlady

Jak vypočítat cenu za překlad

Pokud hledáte profesionální překladatelské služby, než se obrátíte na překladatelské společnosti nebo nezávislé překladatele, spusťte si krátký online průzkum a zjistite, jak vypočítat náklady na překlad.

Požadujete-li sazby od nezávislých překladatelů nebo překladatelských agentur, ve většině případů obdržíte sazby za slovo nebo za stránku. Jak ale zjistit množství slov nebo stránek v dokumentu?

Metody používané k výpočtu nákladů na překlad

Poskytovatelé překladatelských služeb používají různé metody pro výpočet nákladů na překlady. Metody se mohou lišit v závislosti na společnosti / dodavateli nebo dokonce zemi umístění. Konvenční překladová stránka může obsahovat 1000, 1600 nebo 1800 znaků s mezerami. Nejběžnější velikost stránky je 1800 znaků. Překladatelské společnosti používají pro základ počet slov. V tomto případě se standardní překladová stránka skládá z 250 slov. Pro výpočet nákladů na překlad je dobré dopředu vědet počet slov vašeho dokumentu.

Jak tedy bude cena za překlad?

Chcete-li zjistit počet slov ve vašem dokumentu (máme na mysli dokument MS Word), potřebujete získat statistiku dokumentu.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.